Rybnik - Nowiny Rybnickie – Rybnickie.pl

City Promo Group

GRUPA MEDIALNACity Promo Group jest siecią portali miejskich wywodzącą się z Krakowa, a poza nim w skład Grupy wchodzą również portale z Bielska-Białej, Katowic, Mysłowic, Opola, Poznania, Rybnika, Trójmiasta, Warszawy i Wrocławia.

Koncentrując się na promocji wydarzeń, inwestycji i usług, Grupa chce być dla Partnerów interesującą alternatywą wobec wielkich serwisów ogólnoinformacyjnych.

Poznaj City Promo Group

Nasza grupa to 10 portali miejskich na terenie całej Polski. Są to głównie miasta położone na południu, wzdłuż autostrady A4 (Wrocław, Opole, Katowice, Mysłowice, Kraków oraz Rybnik i Bielsko-Biała), ale też Poznań, Warszawa i Trójmiasto. Każdy z tych portali podejmuje nie tylko tematykę miejską, ale interesuje je również tematyka całych regionów, których są częścią.

Krakow.Promo

Kraków (od 2018)

Kraków to prawdziwa metropolia południa Polski - jest magnesem turystycznym, artystycznym i inwestorskim. Kraków jest również wielkim ośrodkiem akademickim, co przekłada się na liczne biznesowe przedsięwzięcia i bogaty rynek pracy.

Bielskobialski.pl

Bielsko-Biała (od 2019)

Bielsko-Biała jest miastem niezwykłym - złożona z dwóch odrębnych niegdyś miast, Bielska i Białej, leżąca na styku dwóch regionów, Śląska i Małopolski, a także w dolinie dwóch pasm górskich, Beskidu Śląskiego i Małego. Jest to też dawna stolica województwa bielskiego, a obecnie centrum Bielskiego Okręgu Przemysłowego i rosnącej w siłę aglomeracji bielskiej.

NoweKatowice.pl

Katowice (od 2018)

Katowice są stolicą województwa śląskiego oraz siedzibą pierwszej w Polsce metropolii - 2,3-milionowej Górnośląsko-Zagłębiowskiej Metropolii. Katowice stanowią wielki ośrodek akademicki, przemysłowy i biznesowy oraz centrum regionu, stającego się coraz silniejszym magnesem turystycznym.

Myslowiczanie.pl

Mysłowice (od 2004)

Mysłowice jest to śląskie, górnicze i pełne zieleni miasto o średniowiecznym rodowodzie, leżące w środkowo-wschodniej części województwa śląskiego, w sąsiedztwie jego stolicy Katowic, a także jedno z miast Górnośląsko-Zagłębiowskiej Metropolii.

OleOpole.pl

Opole (od 2008)

Opole jest obecnie stolicą niepozornego województwa, ale regionalnie ma znacznie o wiele większe - Opole jest stolicą całego Górnego Śląska, w skład którego wchodzą najbardziej zurbanizowane obszary Europy Centralnej, zarówno leżące w Polsce, jak i Republice Czeskiej. Opole jest górnośląskie na wskroś, a Opolskie zawiera najwięcej ziem Górnego Śląska spośród wszystkich innych województw.

PoznaniaWarte.pl

Poznań (od 2019)

Poznań, leżący nad rzeką Wartą, jest jednym z największych miast Polski, a zarazem stolicą drugiego co do wielkości województwa i stolicą Wielkopolski, kolebki państwa polskiego. Nie bez powodu Poznań jest jedynym miastem wymienionym w słowach polskiego hymnu. Poznaniacy znani są z gospodarności, co daje miastu niejedną podstawę rozwoju.

Rybnickie.pl

Rybnik (od 2003)

Rybnik jest największym ośrodkiem gospodarczym i kulturalnym w południowo-wschodniej części województwa śląskiego. Miasto jest centrum Rybnickiego Okręgu Węglowego, drugiego co do wielkości zurbanizowanego obszaru w województwie po Metropolii GZM i promienieje na inne duże miasta w sąsiedztwie - Żory, Jastrzębie-Zdrój, Wodzisław Śląski i Racibórz, a także mniejsze.

Trojmiejsko.pl

Trójmiasto (od 2019)

Trójmiasto tworzy policentryczny obszar miejski, będący centrum aglomeracji, którą zamieszkuje 1,5 miliona osób. Przyjmuje się, że oprócz silnych miast, takich jak Gdańsk, Gdynia i Sopot, aglomerację tworzą również niektóre sąsiadujące z nimi gminy. Natomiast całe województwo pomorskie, m.in. dzięki Trójmiastu, stanowi najpopularniejszy kierunek turystyczny w Polsce.

WarszawskiSen.pl

Warszawa (od 2019)

Warszawa jest nie tylko stolicą państwa, ale również największym obszarowo i ludnościowo miastem w Polsce. Doszczętnie zniszczona podczas ostatniej wojny, nie tylko podniosła się z ruin, ale też rozbudowała w stopniu, który nie sposób porównywać z przedwojennym stanem.

SlaskiWroclaw.pl

Wrocław (od 2007)

Wrocław podnosi głowę. To wielkie miasto przez lata wydawało się trwać w polskiej drugiej lidze. Po wojennych zniszczeniach, powoli odbudowywany, z przetrąconą tożsamością, rozbudowany i wypiękniały Wrocław podbija serca mieszkańców i turystów. Współczesna stolica województwa dolnośląskiego nosi też w sobie dumę stolicy o wiele większej krainy, rozpościerającej się od Zielonej Góry po Katowice - całego Śląska, Dolnego i Górnego.

Jak zamówić promocję w City Portal Group?

Publikację treści reklamowych w naszym portalu obsługuje Agencja Reklamowa Celniej, z którą prosimy kontaktować się poprzez poniższy adres e-mail:

lp.jeinlec@ymaifart

Jasteśmy otwarci na wiele dogodnych form współpracy promocyjnej.