Rybnik - Nowiny Rybnickie – Rybnickie.pl
Promocja

Focus Park Rybnik wprowadził sprzedaż kart podarunkowych

CH Focus Park jako pierwsze centrum handlowe w Rybniku wprowadziło dla swoich klientów karty podarunkowe. Co więcej, jako jedyna galeria w regionie posiada samoobsługowe urządzenie do sprzedaży tych kart - Giftomat.

Karta Podarunkowa Focus Park to coś więcej niż zwykłe narzędzie płatnicze! To przede wszystkim gwarancja udanych zakupów oraz duże udogodnienie dla wszystkich Klientów centrum. Można nią bowiem płacić w ponad 60 sklepach i punktach usługowych na terenie galerii.

- Lubimy wychodzić naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów, a Karta Podarunkowa Focus Park to odpowiedź na stale rosnące zapotrzebowanie na tego rodzaju produkt. Już nie musimy obawiać się, że nie trafimy z zakupem idealnego upominku dla swoich najbliższych. Dzięki naszej karcie podarunkowej obdarowana osoba ma możliwość samodzielnego wyboru prezentu z ponad kilkudziesięciu sklepów i punktów usługowych na terenie Focus Park. – mówi Sonia Kostecka, Dyrektor Centrum Handlowego Focus Park w Rybniku.

Kartę Podarunkową można kupić za pośrednictwem dwóch kanałów sprzedaży – stacjonarnie oraz online.

Na parterze centrum, naprzeciwko salonu Vision Express, zamontowano nowoczesne, bardzo proste w użyciu, samoobsługowe urządzenie: Giftomat. W kilka chwil, po dokonaniu płatności za pomocą karty kredytowej lub debetowej, można zakupić kartę podarunkową. Minimalna kwota doładowania wynosi 50 zł, z kolei maksymalna – 1000 zł. Karta może być używana wielokrotnie, aż do wyczerpania limitu środków, a klienci mogą w dowolnej chwili sprawdzić stan swojego konta, skanując w Giftomacie kod QR, znajdujący się na jej odwrocie.

Drugim kanałem sprzedaży jest specjalna strona internetowa www.focuspark.pl/karta-podarunkowa. Wartość doładowania, po wcześniejszej rejestracji konta i wykonaniu przelewu bankowego, w tym przypadku może wynieść od 50 zł do maksymalnie 4 000 zł. Karta zakupiona online, wysyłana jest na adres podany w formularzu.

Poznaj więcej ogłoszeń w serwisie ogłoszeń promowanych.