Nowiny Rybnickie
POPKULTURA<- startowa 
Popkultura - co to jest? Jest to "kultura popularna", "kultura tłumu", z którą spotykamy się czy chcemy czy nie, niezależnie od czasów i miejsca na naszej planecie. Mody i zwyczaje zmieniają się - niektóre są ciekawe, inne są żenujące. Poszczególne objawy popkultury mogą się podobać lub nie, ale ona otacza nas i często nawet nieświadomie jej się poddajemy.

Nowe trendy i gadżety:
 • "Odchodzące" grzywki

 • Modne "badziewia":
 • Otwarty laptop na biurku redaktora "Panoramy" TVP2
 • Zwrot "coś jest na rzeczy"

 • Moda na ulicach Rybnika:
  Jak wygląda rybnicka "ulica". Czy jesteśmy modni/-ne? Już wkrótce w tym miejscu!


  REKLAMA: WITRAŻE DO ZAWIESZENIA


  Komentarze: 2, strony: 1, ...skomentuj|zasady

  05.04.2005, 12:29
  "Smycze" odchodzą już powoli w zapomnienie, ale swego czasu były mega-modne, tak do absurdu. Takim absurdem była dla mnie międzynarodowa konferencja ekonomiczna w Krynicy (nie pamiętam dokładnej nazwy ani daty - chyba 2 lata temu), gdzie każdy z oficjeli miał na szyji taką smycz z dyndającym identyfikatorem. A przecież proste, przypięte do ubrania identyfikatory są stosowniejsze. Pamiętam przemawiającego na tej konferencji Oleksego - ze smyczą wyglądał naprawdę perwersyjnie .  Anonimek (e-mail)

  14.05.2006, 10:51
  nie no... wydaje mi się, że smyczki nadal sa okej. To akurat jeden z tych gadżetów danej POPKULTURY, który jest przydatny i funkcjonalny, więc nie można powiedzieć że używający tego sznurka na szyi sa perwersyjni. Osobiście, wolę klucze i inne drobne rzeczy zawiesić na szyi zamiast pakować je po kieszeniach. Tak wiec, szmycz jest okej, a mojemu poprzednikowi życzębardziej optymistycznego podejścia do "starych nowinek" pozdrawiam... mieszkaniec Rybnika.  kojot (e-mail)

  Komentarze: 2, strony: 1, ...skomentuj|zasady

    <- wstecz
  REKLAMA

  do góry